Množství nalezených produktů: 81








PN: DMC-300SC/E
EAN: 790069241826
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps
PN: DMC-515SC/E
EAN: 790069241864
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps
PN: DMC-810SC/E
EAN: 790069241727
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps
PN: DMC-700SC/E
EAN: 790069242021
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps
PN: DMC-G01LC/E
Jednoduchá správa media konvertorů Poskytuje prostor až pro 16 konvertorů Volitelný modul správy pro SNMP Volitelný redundantní napájecí zdroj Výměna konvertorů a redundantního napájecího zdroje ze chodu Kompatibilní se všemi DMC konvertory Mn
PN: 86110
Popis This Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to expand a network with an optical fiber interface. In the SFP slot, an optional 100 Mb/s or 1 Gb/s SFP module can be used. Specifikace • Connectors: 1 x SFP slot for 100/10
PN: 86203
Description This Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to connect different optical media. For example, multimode fiber can be converted to singlemode fiber. In the SFP slots, various optional 1 Gb/s SFP modules by Delock can be used
PN: 86440
Popis This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. In the SFP slot, an optional 100 Mb/s or 1 Gb/s SFP module can be used. The compact dimensions allow a space-saving installation. S
PN: 86441
Popis This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation. Specifikace • Connector: SC Duplex connector for 1000Base-LX
PN: 86442
Popis This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation. Specifikace • Connector: SC Duplex connector for 1000Base-SX
PN: 86215
Tento Fast Ethernet Media konvertor od Delocku může být použit pro rozšíření vaší sítě pomocí rozhraní pro optické kabely. Specifikace • Pro Single-Mode-Fiber, 1310 nm vlnová délka • Distance up to 20 km with 9/125 µm fiber • Konektor: SC Du
PN: 86180
Description This Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to expand a network with an optical fiber interface. In the SFP slot, various optional 1 Gb/s SFP modules by Delock can be used. The RJ45 port supports Power over Ethernet according
PN: DN-82000, PN2: B006QOSI7Q
The perfect solution for various media converters DIGITUS 2U Media Converter Chassis, 14 Slots, Dual Power Supply, Redundant, For DN-82x1x, DN-82x2x and DN-82x3x Series The DIGITUS Media Converter Chassis let's you host up to 14 Media Converters in
PN: DN-82022, PN2: B005BZ07NE
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas
PN: DN-82060, PN2: 4016032365334
Fast Ethernet PoE + VDSL Extender přes CAT/Coxial Set, až 500m, 802.3at, Coax/RJ45 Perfektní řešení Power over Ethernet pro optimální a nákladově efektivní rozšíření (až 500 m) vaší stávající sítě. Sada Extender je perfektním řešením pro optimální r
PN: DN-82121-1, PN2: B005F0HN8W
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-L
PN: DN-82110-1, PN2: B005F0HO2C
Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, Up to 0.5km •10/100/1000Base-TX t
PN: DN-82130, PN2: B005F0HMHY
Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, Up to 0.5km •10/100/1000Base-TX t
PN: DN-82120-1, PN2: B005F0HNP0
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-L
PN: DN-82020-1, PN2: B005F0HMUG
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km * 10/100Base-TX to 100Bas
PN: DN-82010-1, PN2: B006ZCFGEW
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km The perfect converter solution
PN: DN-82121-1_080
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km
PN: DN-82121-1_040
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 40km
PN: DN-82023, PN2: B005BZ07OI
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas
PN: DN-82021-1, PN2: B006E1W9VW
Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas
PN: DN-82022_40
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 40km
PN: DN-82023_80
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1550nm / Rx1310nm SC connector, Up to 80km
PN: DN-82122, PN2: B006E1CWVO
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 20km
PN: DN-82122_040
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 40km
PN: DN-82122_060
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 60km
PN: DN-82122_080
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 80km
PN: DN-82123, PN2: B006DYM91K
DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM Gigabit Ethernet, Tx1550nm / Rx1310nm SC connector, Up to 20km
PN: FT-905A
Kompaktní konvertor s integrovaným web managementem, určený do sítí Fast Ethernet pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Pracuje zcela samostatně, ale je možné jej instalovat do konvertorového šasi MC-700, MC-1500 nebo MC-1500R. Specifi
PN: GT-802
Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení do 550m na straně multi-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , multimode (
PN: GT-802S
Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5km až 10km na straně single-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , s
PN: GT-905A
Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický. Web management. Fyzické vlastnosti: rozhraní ethernet s konektorem RJ-45, podpora standardů IEEE 802.3 1
PN: ICS-100
Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuje dosah sériové ko
PN: IGT-905A
Zařízení pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Konvertor se snadno instaluje na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňuje nasazení dobře známé
PN: 508193
EAN: 766623508193
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps
PN: 506502
EAN: 766623506502
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps
PN: 506519
EAN: 766623506519
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps
PN: 506533
EAN: 766623506533
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps
PN: 510493
EAN: 766623510493
Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps
PN: 86110
Label, Paper, 60x39mm; Thermal Transfer, Z-PERFORM 1000T, Uncoated, Permanent Adhesive, 25mm Core
PN: RBFTC11
RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty. Rozsah provozních teplot: -40C až +70C
PN: FT-801
EAN: 4711213680519
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge.
PN: FT-802
EAN: 4711213680526
Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge