Množství nalezených produktů: 715








PN: 1201
nstalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnitřního prostředí. DATACOM FTP drát CAT5E LSOH,Eca 305m box šedý - cat.5e - třída D (100MHz) - 4 x 2 x 24 A
PN: 1204
Instalační kabel DATACOM určený pro venkovní instalace strukturované kabeláže. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde klasický datový kabel neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Vlastnosti PE pláště poskytují lepší odolnos
PN: 1200
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnitřního prostředí. DATACOM FTP drát CAT5E PVC,Eca 305m box šedý - cat.5e - třída D (100MHz) - 24 AWG - 4
PN: 1129
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnějšího prostředí. Vlastnosti PE pláště poskytují lepší odolnost proti vlivům počasí a kabel má delší životnost v
PN: 1210
Instalační kabel DATACOM určený především pro výrobů patchcordů - 4 x 2 x (7 x 0,18) z plné mědi - typ vodiče: lanko - cat.5e - 24 AWG - PVC plášť - 305 m BOX - stíněné provedení - rozměry: 36 x 21 x 36 cm - barva šedá
PN: 1450
DATACOM Patch kabel FTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Ploché provedení kabelu instalace znamená nejen úsporu místa (až 50%), ale i možnos
PN: 1451
DATACOM Patch kabel FTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Ploché provedení kabelu instalace znamená nejen úsporu místa (až 50%), ale i možnos
PN: 1441
DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Ploché provedení kabelu instalace znamená nejen úsporu místa (až 50%), ale i možnos
PN: 1443
DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Ploché provedení kabelu instalace znamená nejen úsporu místa (až 50%), ale i možnos
PN: 1202
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnitřního prostředí. - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - typ vodiče: drát - cat.5e - 24 AWG - PVC plášť - 500 m cívk
PN: 1011
Telefonní kabel určený pro telefonnní rozvody. - cat.3 - materiál: CCS (poměděná ocel) - 6 žilový, 32 AWG, plochý - délka 100 m - barva černá Související produkty: 4111 - Plug 6p6c RJ12 - balení 100 ks 2305 - Tel. jednozásuvka nad omítku -
PN: 1105
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Vhodný pro umístění do vnitřního prostředí. DATACOM UTP drát CAT5E LSOH,Dca-s2d2a1 305m box šedý - cat.5e - třída D (100MHz) - 24 AWG - 4 x 2 x 0,5 mm Provedení U/UTP - st
PN: 1125
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. - 4 x 2 x 0,55 z plné mědi - typ vodiče: drát - CAT.6 - 23 AWG - PVC plášť - 305 m BOX - barva šedá - potisk metráž + průmyslové standardy - rozměry: 42 x 23 x 42 cm Souvise
PN: 1100
UTP kabel drát Cat-5e, 4 kroucené "twisted" páry, 305m, PVC AWG 24 (American Wire Gauge) - instalační kabel určený pro rozvody strukturované kabeláže - 4 x 2 x 0,5 z plné mědi - cat.5e - 24 AWG - 305 m BOX - barva šedá - značená me
PN: 1103
Instalační kabel určený pro venkovní instalace strukturované kabeláže. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde klasický datový kabel neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Vlastnosti PE pláště poskytují lepší odolnost proti
PN: 1150
Instalační kabel určený především pro výrobů patchcordů - 4 x 2 x (7 x 0,18) z plné mědi - typ vodiče: lanko - cat.5e - 24 AWG - PVC plášť - 305 m BOX - nestíněné provedení - rozměry: 36 x 21 x 36 cm - barva šedá Související produkty: 41
PN: 1156
Instalační kabel DATACOM určený především pro výrobu kabelové konfekce (např. propojovací kabely). Vhodný pro umístění do vnitřního prostředí. DATACOM UTP lanko CAT5E PVC 305m box červený - cat.5e - třída D (100MHz) - 24 AWG - 4 x 2 x (7x0.18) mm
PN: 84644
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84641
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84693
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84642
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84643
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84640
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84680
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84681
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84682
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84683
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84685
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84686
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84687
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 84867
Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > ST Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím
PN: 86562
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž
PN: 85688
Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka
PN: 85692
Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka
PN: 85689
Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka
PN: 85690
Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka
PN: 85691
Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka
PN: 86563
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x SC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž
PN: 86564
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x SC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž
PN: 86565
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x SC Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž
PN: 86565
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x ST Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž
PN: 86567
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x ST Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž
PN: 86568
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x ST Duplex • Multimód OM3 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramický krouž
PN: 86569
Popis Tento optický kabel od Delocku muže být použit pro pripojení ruzných sítových zarízení, napr. switch k media konvertoru. Specifikace • Konektor: 1 x LC Duplex > 1 x ST Duplex • Single mód OS2 kabel • Vlákno: 9/125 µm • Keramický krou
PN: AL-9FPE2000-02I
E2000 Fiber Pigtail R & M, easy strip Singlemode 09/125 µ, Simplex, Length 2M, 8o APC
PN: AL-9E2000-03I
Fiber Duplex Patch Cord, E2000/E2000, 9/125 µ, Single Mode,8° APC, 3,0M • Singlemode 09/125 µ with 8° APC • Holgenfree cable I-VH 2E-XXX • Connector with ceramic ferrule • Single packed with test report
PN: DK-39081-U, PN2: B004OXXWYU
DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m • Universally useable, for indoor and outdoor use • Central loose tube cable • Singlemode E09/125 OS1 • LSZH-Outer Sheath • Halogen-fr