Množství nalezených produktů: 5673








PN: CQ-C635
Popis produktu: Bezdrátový přístupový bod/ gigabit router s podporou protokolu 802.11n, rychlostí přenosu až 300 Mbps a 4 LAN porty. Podporované standardy bezdrátové sítě: - IEEE 802.11n - IEEE 802.11g - IEEE 802.11b Rozhraní:
PN: DN-81004-01, PN2: B01LYJL2A1
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe
PN: DN-81003-01, PN2: B01M1GVJY2
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe
PN: 9193
- velikost 1U - barva černá - 3x plastový organizér kabelu o velikosti cca 3x3 cm - uchycení na přední lišty pomocí montážní sady Panel je vhodný pro všechny typy 10" rozvaděčů s hloubkou 260mm (Triton), 280 mm (Datacom) a 140mm (Datacom).
PN: 9193, PN2: RAX-VP-X02-C1
10' vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor 9x9 RAX-VP-X02-C1
PN: AX743-10000S
Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Adds
PN: 91-004-503001B, PN2: AAM1212-51
12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M
PN: POE-PAN12
Panel integrující 12 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až dvanácti zařízení. Vyvedený zemnící člen, provedení 19" rack, LED signalizace, OCP ochrana na každém portu. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s inte
PN: R3K00A
Typ Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:5 GHz; Podporované standardy:802.11ac
PN: POE-15-12W
Univerzální 15V spínaný zdroj UBIQUITI s integrovaným zemněným POE injektorem pro vzdálené napájení aktivních prvků s odpovídajícím vstupním napětím a integrovaným extraktorem pro napájení prvku po UTP kabeláži. Silová šňůra součástí dodávky.
PN: 3400
Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší
PN: 3485, PN2: 4UHD144
19" Optická vana 4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek. Každý modul má přípravu pro rezervu a kazetu s hřebínk
PN: 3480
Profesionální 19" Optická výsuvná vana 1U MPO černá 144f Obsahuje 6x modul MPO - 24xLC(OM3) včetně LC duplex spojek Nová vysokohustotní vana osazená moduly pro v evropě stále častěji vyskytující se optické patchcordy typu MPO. Výsuvná část má aret
PN: RAB-VP-X11-A1
19" vyvazovací panel 1U 6 x plastová úchytka velká Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - 6 x plastový háček o velikosti cca 3x6 cm umístěné z přední strany
PN: RAB-VP-X16-A1, PN2: 7512
19" vyvazovací panel 1U 6 x plastová úchytka velká (3x7cm) průchozí plech Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Pro organizaci kabelů procházejících z nitra rozvaděče je vhodný průchozí vyvazovací panel R
PN: 9650
Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack
PN: RAB-VP-X30-A1
RAB-VP-X30-A1 19" vyvazovací panel 1U plastový, RAL 9005 barva černá
PN: RAB-VP-X04-A1, PN2: 96521
Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 2U - plastová lišta z přední strany - barva šedá Nedílnou součástí balení jsou montážní sady M6 pro montáž do rozvaděče.
PN: RAB-VP-X31-A1
RAB-VP-X31-A1 19" vyvazovací panel 2U plastový, RAL 9005 barva černá
PN: LIC-BUN-ZZ0083F
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for USG1900
PN: LIC-BUN-ZZ0071F, PN2: USG210
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for USG210
PN: LIC-BUN-ZZ0067F, PN2: ZyWall110 & USG110
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for ZyWALL 110 & USG110
PN: LIC-BUN-ZZ0075F, PN2: ZyWall 310 & USG 310
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for ZyWALL 310 & USG310
PN: LIC-BUN-ZZ0087F
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for USG2200 Series
PN: LIC-BUN-ZZ0059F, PN2: USG40 & USG40W
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License / SecuReporter Premium License for USG40 & USG40W
PN: LIC-BUN-ZZ0063F, PN2: USG60 & USG60W
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License /SecuReporter Premium License for USG60 & USG60W
PN: LIC-BUN-ZZ0079F, PN2: ZyWall1100 & USG1100
LIC-BUN, 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus Bitdefender Signature/IDP License/SecuReporter Premium License for ZyWALL 1100 & USG1100
PN: 91-004-156004B, PN2: ASC1024-63U
24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
PN: POE-PAN24
Panel integrující 24 pasivních POE injektorů, vhodný pro napájení až dvaačtyřiceti zařízení, v provedení do 19" racku. Profesionální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Přidáním t
PN: 3404
Opticord 24xSC panel pro 19" Optická vana černá
PN: NBD3Y-TS-453BU-RP-4G-PL
3-year Next business day warranty for TS-453BU-RP-4G in CZ & SK
PN: 57-053-943057B, PN2: 57-053-943057B
4 x Telco - 50 non-halogen cables for 2 line cards for usage with chassis IES-5000M
PN: POE-PAN4-CASE, PN2: POE-BOX4
Panel integrující 4 pasivní POE injektory vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení s plastovým krytem a 2.1mm DC zásuvkou.
PN: 91-004-476001B, PN2: ALC1248G-53
48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M
PN: 91-004-541001B, PN2: SLC1248G-22
48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M
PN: R3K01A
Typ Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:5 GHz; Podporované standardy:802.11ac
PN: NR2101-EU01V1F
5G NR Portable Router NR2101 FWA solutions for 4G & 5G mobile networks Supports 5G Non-Standalone & Standalone mode 5G DL 2.34 Gbps UL 1.2 Gbps DL 4x4 MIMO, 5G NR and LTE Built-in 6 high-efficiency 4G/5G antennas WiFi 6, AX1800 2.4 GHz/5 GHz dual-b
PN: POE-BOX8, PN2: POE-PAN8-CASE
Panel integrující 8 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení s plastovým krytem a 2.1mm DC zásuvkou. Panel
PN: POE-PAN16-GBATF
Panel integrující šestnáct gigabitových stíněných aktivních POE injektorů s napájecím rozsahem 48V (802.3af) - 57V (802.3at). Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. PoE pane
PN: 8719186004253
EAN: 8719186004253
PN: 8719186004161
EAN: 8719186004161
PN: K2570T42V
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení satelitních parabol a větších antén s potřebou vyložení do výšky. Typické využití ve vrchním patře panelového domu pro umístění antény nad střechu a natočení na druhou stranu. Vzdálenost od zdi: 250