Delock Media Konvertor 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km, kompaktní



Načítání obrázků

Popis This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation. Specifikace • Connector: SC Duplex connector for 1000Base-LX
PN: 86441


Tento Delock Gigabit Ethernet Media konventro bůže být použit k rozšíření vaší sítě o rozhraní optického vlákna. SFP slot může být použit k zapojení optimálního 100 Mb/s nebo 1 Gb/s SFP modulu. Kompaktní rozměry umožňují instalaci šetřící místo. Specifikace • Konektor: SC Duplex konektor pro 1000Base-LX RJ45 Konektor pro 10/100/1000Base-T • Pro single-mode vlákna, Vlnová délka 1310 nm • Vzdálenost až 10 km s vláknem 9/125 µm • Rychlost přenosu až 1 Gb/s • 5 LED pro monitorování statusů • DIP-vypínač pro konfiguraci LFP (Link Fault Pass Through), Half- nebo Full-Duplex, 10/100/1000 Mb/s mode • Napájení 3.3 V součástí • Robustní kovový kryt • Spotřeba energie: 2.3 W • Velikost: ca. 74 x 51 x 20 mm Specifikace napájecího zdroje • Napájení ze zdi • Vstup: AC 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz / 0.5 A • Výstup: 3.3 V / 2.0 A • Zem venku i uvnitř. • Rozměry: Vnitřní: o ca.0.75 mm Venkovní: o ca. 2.4 mm délka: ca. 8.2 mm Systémové požadavky • Zařízení s volným portem RJ45 Obsah balení • Media konvertor • Napájení • Manuál pro uživatele Balení • Bílá krabice