Množství nalezených produktů: 2890








PN: CQ-C635
Popis produktu: Bezdrátový přístupový bod/ gigabit router s podporou protokolu 802.11n, rychlostí přenosu až 300 Mbps a 4 LAN porty. Podporované standardy bezdrátové sítě: - IEEE 802.11n - IEEE 802.11g - IEEE 802.11b Rozhraní:
PN: DN-81004-01, PN2: B01LYJL2A1
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe
PN: DN-81003-01, PN2: B01M1GVJY2
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe
PN: 9193
- velikost 1U - barva černá - 3x plastový organizér kabelu o velikosti cca 3x3 cm - uchycení na přední lišty pomocí montážní sady Panel je vhodný pro všechny typy 10" rozvaděčů s hloubkou 260mm (Triton), 280 mm (Datacom) a 140mm (Datacom).
PN: 9193, PN2: RAX-VP-X02-C1
10' vyvazovací panel 1U,3x háček malý zacvakávací pro čtver.otvor 9x9 RAX-VP-X02-C1
PN: 91-004-503001B, PN2: AAM1212-51
12-port Annex B ADSL2+ line card (over POTS) with splitters built-in for chassis IES-1000M
PN: POE-PAN12
Panel integrující 12 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až dvanácti zařízení. Vyvedený zemnící člen, provedení 19" rack, LED signalizace, OCP ochrana na každém portu. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s inte
PN: R3K00A
Typ Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:5 GHz; Podporované standardy:802.11ac
PN: POE-15-12W
Univerzální 15V spínaný zdroj UBIQUITI s integrovaným zemněným POE injektorem pro vzdálené napájení aktivních prvků s odpovídajícím vstupním napětím a integrovaným extraktorem pro napájení prvku po UTP kabeláži. Silová šňůra součástí dodávky.
PN: 3400
Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U Jako příslušenství optické vany se dodávají čela pro různý počet a typ konektorů. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší
PN: 3485, PN2: 4UHD144
19" Optická vana 4U pro 144 spojek (až 288 vláken při použití LC komponentů) do datových center, kde je potřeba na malém místě ukončit desítky vláken. Obsahuje 12 vysouvacích modulů pro 12 spojek. Každý modul má přípravu pro rezervu a kazetu s hřebínk
PN: 3480
Profesionální 19" Optická výsuvná vana 1U MPO černá 144f Obsahuje 6x modul MPO - 24xLC(OM3) včetně LC duplex spojek Nová vysokohustotní vana osazená moduly pro v evropě stále častěji vyskytující se optické patchcordy typu MPO. Výsuvná část má aret
PN: RAB-VP-X11-A1
19" vyvazovací panel 1U 6 x plastová úchytka velká Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 1U - 6 x plastový háček o velikosti cca 3x6 cm umístěné z přední strany
PN: RAB-VP-X16-A1, PN2: 7512
19" vyvazovací panel 1U 6 x plastová úchytka velká (3x7cm) průchozí plech Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Pro organizaci kabelů procházejících z nitra rozvaděče je vhodný průchozí vyvazovací panel R
PN: 9650
Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack
PN: RAB-VP-X30-A1
RAB-VP-X30-A1 19" vyvazovací panel 1U plastový, RAL 9005 barva černá
PN: RAB-VP-X04-A1, PN2: 96521
Vyvazovací panel je plně univerzální, tj. použitelný pro všechny typy 19" rozvaděčů. Konstrukce vyvazovacího panelu: - výška 2U - plastová lišta z přední strany - barva šedá Nedílnou součástí balení jsou montážní sady M6 pro montáž do rozvaděče.
PN: RAB-VP-X31-A1
RAB-VP-X31-A1 19" vyvazovací panel 2U plastový, RAL 9005 barva černá
PN: 91-004-156004B, PN2: ASC1024-63U
24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
PN: POE-PAN24
Panel integrující 24 pasivních POE injektorů, vhodný pro napájení až dvaačtyřiceti zařízení, v provedení do 19" racku. Profesionální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Přidáním t
PN: 3404
Opticord 24xSC panel pro 19" Optická vana černá
PN: NBD3Y-TS-453BU-RP-4G-PL
3-year Next business day warranty for TS-453BU-RP-4G in CZ & SK
PN: POE-PAN4-CASE, PN2: POE-BOX4
Panel integrující 4 pasivní POE injektory vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení s plastovým krytem a 2.1mm DC zásuvkou.
PN: 91-004-476001B, PN2: ALC1248G-53
48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M
PN: 91-004-541001B, PN2: SLC1248G-22
48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M
PN: R3K01A
Typ Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:5 GHz; Podporované standardy:802.11ac
PN: POE-BOX8, PN2: POE-PAN8-CASE
Panel integrující 8 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení s plastovým krytem a 2.1mm DC zásuvkou. Panel
PN: POE-PAN16-GBATF
Panel integrující šestnáct gigabitových stíněných aktivních POE injektorů s napájecím rozsahem 48V (802.3af) - 57V (802.3at). Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. PoE pane
PN: K2570T42V
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení satelitních parabol a větších antén s potřebou vyložení do výšky. Typické využití ve vrchním patře panelového domu pro umístění antény nad střechu a natočení na druhou stranu. Vzdálenost od zdi: 250
PN: R3J19A
EAN: 190017367590
AP-MNT-E Campus AP mount bracket kit (individual) type E: wall-box
PN: AP5202
Provedení:Rackový
PN: AP9224110
EAN: 731304226635
Provedení do Racku; Maximální počet portů:24
PN: AP5201
EAN: 731304221272
Provedení:Rackový
PN: AP9324
Obsluha může být rychle informována o kritických situacích viditelným poplašným signálem.: Zahrnuje: Instalační příručka FyzickýČistá hmotnost 0.30 KG Maximální výška 86.00 mm Maximální šířka 85.00 mm Maximální hloubka 85.00 mm Hmotnost při dodání 0
PN: AP4421
APC Rack Automatic Transfer Switch , Typ připojení vstupu IEC-320 C14 Maximum Input Current 10A Maximální výška 44mm , 4.4cm Maximální šířka 432mm , 43.2cm Maximální hloubka 236mm , 23.6cm Výška stojanu 1U Čistá hmotnost 3.93kg Hmotn
PN: AP4424
APC Rack Automatic Transfer Switch , Typ připojení vstupu IEC 309 32A 2P+E Maximum Input Current 32A Maximální výška 88mm , 8.8cm Maximální šířka 432mm , 43.2cm Maximální hloubka 236mm , 23.6cm Výška stojanu 2U Čistá hmotnost 6.94 kg
PN: AP7921B
APC's Switched Rack Power Distribution Units (PDUs) are premium solutions to many of the power management problems seen in today's IT environments. Some of the problems are unauthorized use of power outlets, locked-up equipment, in-rush current, overloade
PN: AP8653
Typ připojení vstupu IEC 309 32A 2P+E Délka přívodního kabelu 3 metrů Připojení výstupu (21) IEC 320 C13 (3) IEC 320 C19
PN: AP8953
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC 309 32A 2P+E , Délka přívodního kabelu: 10 stop ( 3.05 metrů )
PN: AP8958
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC-320 C20 , Výstup: 200V, 208V, 230V , Připojení výstupu: IEC 320 C13,IEC 320 C19 bez přívodního kabelu
PN: AP8958EU3
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC 309 16A 2P+E , Délka přívodního kabelu: 9.84 stop ( 3 metrů ) , Výstup: 200V, 208V, 230V , Připojení výstupu: IEC 320 C13,IEC 320 C19
PN: AP8959
APC Switched Rack PDU , Input: 230V , Input Connection Type: IEC-320 C20 Inlet Output: 230V Output Connections: (21) IEC 320 C13 (3) IEC 320 C19 Rozměry: 1791x56x46 mm bez přívodního kabelu
PN: AP8959EU3
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC 309 16A 2P+E , Délka přívodního kabelu: 9.84 stop ( 3 metrů ) , Výstup: 230V , Připojení výstupu: IEC 320 C13,IEC 320 C19 Rozměry: 1791x56x46 mm přívodní kabel délky 3 metr