Množství nalezených produktů: 1523








PN: DN-81004-01, PN2: B01LYJL2A1
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe
PN: DN-81003-01, PN2: B01M1GVJY2
1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe
PN: AX743-10000S
Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Adds
PN: 91-004-156004B, PN2: ASC1024-63U
24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53
PN: 57-053-943057B, PN2: 57-053-943057B
4 x Telco - 50 non-halogen cables for 2 line cards for usage with chassis IES-5000M
PN: 91-004-476001B, PN2: ALC1248G-53
48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M
PN: 91-004-541001B, PN2: SLC1248G-22
48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M
PN: 8719186004253
EAN: 8719186004253
PN: 8719186004161
EAN: 8719186004161
PN: AP5202
Provedení:Rackový
PN: AP9224110
EAN: 731304226635
Provedení do Racku; Maximální počet portů:24
PN: AP5201
EAN: 731304221272
Provedení:Rackový
PN: AP4421
APC Rack Automatic Transfer Switch , Typ připojení vstupu IEC-320 C14 Maximum Input Current 10A Maximální výška 44mm , 4.4cm Maximální šířka 432mm , 43.2cm Maximální hloubka 236mm , 23.6cm Výška stojanu 1U Čistá hmotnost 3.93kg Hmotn
PN: AP4422
APC Rack Automatic Transfer Switch , Typ připojení vstupu IEC 309 16A 2P+E Maximum Total Current Draw 16 Maximální výška 44mm , 4.4cm Maximální šířka 432mm , 43.2cm Maximální hloubka 236mm , 23.6cm Výška stojanu 1U Čistá hmotnost 4.21kg Hmotn
PN: AP4423
APC Rack Automatic Transfer Switch , Vstup: 230V , Typ připojení vstupu: IEC-320 C20 , Výstup: 230V Připojení výstupu (8) IEC 320 C13 (1) IEC 320 C19 Typ připojení vstupu IEC-320 C20 Maximum Input Current 20A
PN: AP4424
APC Rack Automatic Transfer Switch , Typ připojení vstupu IEC 309 32A 2P+E Maximum Input Current 32A Maximální výška 88mm , 8.8cm Maximální šířka 432mm , 43.2cm Maximální hloubka 236mm , 23.6cm Výška stojanu 2U Čistá hmotnost 6.94 kg
PN: AP7921B
APC's Switched Rack Power Distribution Units (PDUs) are premium solutions to many of the power management problems seen in today's IT environments. Some of the problems are unauthorized use of power outlets, locked-up equipment, in-rush current, overloade
PN: AP8653
Typ připojení vstupu IEC 309 32A 2P+E Délka přívodního kabelu 3 metrů Připojení výstupu (21) IEC 320 C13 (3) IEC 320 C19
PN: AP8953
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC 309 32A 2P+E , Délka přívodního kabelu: 10 stop ( 3.05 metrů )
PN: AP8958
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC-320 C20 , Výstup: 200V, 208V, 230V , Připojení výstupu: IEC 320 C13,IEC 320 C19 bez přívodního kabelu
PN: AP8958EU3
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC 309 16A 2P+E , Délka přívodního kabelu: 9.84 stop ( 3 metrů ) , Výstup: 200V, 208V, 230V , Připojení výstupu: IEC 320 C13,IEC 320 C19
PN: AP8959
APC Switched Rack PDU , Input: 230V , Input Connection Type: IEC-320 C20 Inlet Output: 230V Output Connections: (21) IEC 320 C13 (3) IEC 320 C19 Rozměry: 1791x56x46 mm bez přívodního kabelu
PN: AP8959EU3
APC Switched Rack PDU , Vstup: 200V, 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC 309 16A 2P+E , Délka přívodního kabelu: 9.84 stop ( 3 metrů ) , Výstup: 230V , Připojení výstupu: IEC 320 C13,IEC 320 C19 Rozměry: 1791x56x46 mm přívodní kabel délky 3 metr
PN: AP8981
APC Switched Rack PDU , Input: 400V 3PH , Input Connections: IEC 309 16A 3P+N+PE, IEC 309 20A 3P+N+E , Cord Length: 6 feet ( 1.83 meters ) , Output: 208V, 230V , Output Connections: IEC 320 C13,IEC 320 C19
PN: AP9568
Vertikální PDU rozvaděč APC Basic Rack PDU , Vstup: 208V, 230V , Typ připojení vstupu: IEC-320 C14 , Délka přívodního kabelu: 6.5 stop ( 1.98 metrů ) , Výstup: 208V, 230V , Připojení výstupu: IEC 320 C13 Zahrnuje: Instalační příručka, Skříňové instal
PN: EPDU1016B
Výška ve stojanu 1U Výstupní přípojky (8) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) Typ připojení vstupu IEC-320 C20
PN: EPDU1216B
Výstup Jmenovité výstupní napětí 230V Maximum Total Current Draw 16 Výstupní přípojky (36) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) (6) IEC 320 C19 (Záložní provoz na baterie) Vstup Jmenovité vstupní napětí 400V 3PH Kmitočet na vstupu 50/60 Hz
PN: EPDU1232B
Výstup Jmenovité výstupní napětí 230V Maximum Total Current Draw 32 Výstupní přípojky (30) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) (12) IEC 320 C19 (Záložní provoz na baterie) Vstup Jmenovité vstupní napětí 400V 3PH Kmitočet na vstupu 50/60 Hz
PN: EPDU1132B
Výstup Jmenovité výstupní napětí 230V Maximum Total Current Draw 32 Výstupní přípojky (20) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) (4) IEC 320 C19 (Záložní provoz na baterie) Vstup Jmenovité vstupní napětí 200V, 208V, 230V Kmitočet na vstupu 50
PN: EPDU1116B-SCH
Easy Basic PDU provide reliable rack power distribution units (PDU) that offer more than a power strip for server rack and network rack solutions. Zahrnuje: Instalační příručka, Sada pro montáž bez nářadí, Svislé montážní držáky Výstup Výstupní pří
PN: EPDU1116B
Easy Basic PDU provide reliable rack power distribution units (PDU) that offer more than a power strip for server rack and network rack solutions. Zahrnuje: Instalační příručka, Sada pro montáž bez nářadí, Svislé montážní držáky Výstup Výstupní pří
PN: EPDU1132B-SCH
Easy Basic PDU provide reliable rack power distribution units (PDU) that offer more than a power strip for server rack and network rack solutions. Zahrnuje: Instalační příručka, Sada pro montáž bez nářadí, Svislé montážní držáky Výstup Jmenovité výst
PN: EPDU1216M
Stojanové jednotky PDU Easy pro měřenou distribuci napájení poskytují v reálném čase vzdálené monitorování a řízení napájení připojených zařízení v serverových a síťových stojanových řešeních. Jednotka PDU Easy obsahuje nejen běžný zásuvkový panel, ale ta
PN: EPDU1232M
Stojanové jednotky PDU Easy pro měřenou distribuci napájení poskytují v reálném čase vzdálené monitorování a řízení napájení připojených zařízení v serverových a síťových stojanových řešeních. Jednotka PDU Easy obsahuje nejen běžný zásuvkový panel, ale ta
PN: EPDU1132M
Váýstupní zásuvky 4) IEC 320 C19 (20) IEC 320 C13 Vstup Jmenovité vstupní napětí 200V, 208V, 230V Typ připojení vstupu IEC 309 32A 2P+E Délka přívodního kabelu 3metrů Load Capacity 7360 VA Maximum Input Current 32A
PN: EPDU1116M
Váýstupní zásuvky (18) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) (3) IEC 320 C19 (Záložní provoz na baterie) Vstup Jmenovité vstupní napětí 200V, 208V, 230V Typ připojení vstupu IEC 309 16A 2P+E Délka přívodního kabelu 3metrů Load Capacity 3680VA
PN: KVM1116R
Features: Automatic scanning feature, Cascading Capabilities, Hot Pluggable Operation, Keep Alive function, Microsoft Intellimouse support, Occupies 1U of rack space, On-Screen Display (OSD) capability, PC mouse/keyboard/video support, Powder coat paint f
PN: AP5641
EAN: 731304260394
Provedení:Rackový
PN: AP8886
Jednotky PDU pro stojany vybavené měřicími přístroji od společnosti APC poskytují aktivní měření s optimalizací využití energie a ochranou obvodů. Uživatelsky definované prahové hodnoty výstrah snižují riziko pomocí služeb místních i vzdálených výstrah v
PN: AP8681
Vstup Jmenovité vstupní napětí 400V 3PH Vstupní kmitočet 50/60 Hz Typ připojení vstupu IEC 309 16A 3P+N+PE, IEC 309 20A 3P+N+E Délka přívodního kabelu 1.83 metrů Maximální proud ze sítě připadající na jednu fázi 16A Maximální vstupní proud připada
PN: AP8659
Rack PDU 2G, Metered by Outlet with Switching, ZeroU, 20A/208V, 16A/230V, (21) C13 & (3) C19 Typ připojení vstupu IEC-320 C20 APC Metered by Outlet with Switching Rack Power Distribution Units (PDUs) enable advanced, user-customizable power control an
PN: AP8881
Vstup Jmenovité vstupní napětí 400V 3PH Vstupní kmitočet 50/60 Hz Typ připojení vstupu IEC 309 16A 3P+N+PE, IEC 309 20A 3P+N+E Délka přívodního kabelu 1.83 metrů Počet napájecích kabelů 1 Maximální proud ze sítě připadající na jednu fázi 16A Maxim
PN: AP8858
Typ připojení vstupu IEC-320 C20 Připojení výstupu (18) IEC 320 C13 (2) IEC 320 C19 Čistá hmotnost 2.93 KG Maximální výška 902.00 mm Maximální šířka 56.00 mm Maximální hloubka 44.00 mm Hmotnost při dodání 4