StadiumGuard - integrovaný balíček bezpečnostních řešení pro stadiony

Úvod


StadiumGuard je balíček bezpečnostních a servisních řešení vytvořený pro samostatné stadiony nebo kompletní národní bezpečnostní systémy stadionů, které zajišťují bezpečnost a vyšší úroveň služeb.

StadiumGuard zajišťuje klidné a rodinné prostředí pro milovníky sportu tím, že na stadion nepustí vykázané osoby až do jejich vykázání. Při použití systému StadiumGuard má provozovatel zařízení k dispozici jeden integrovaný balíček řešení, který pokrývá následující oblasti v jednom, ale všechny moduly lze zvolit i samostatně.


Ticketbox, kompletní online a offline elektronický systém prodeje vstupenek s registrem fanoušků, vyvinutý speciálně pro stadiony a osvědčený již 10 let na trhu.

LifePass+, biometrické řešení osobní identifikace nebo ověření pro kontrolu černé listiny/bílé listiny, které lze integrovat jako sekundární ověřovací zařízení v případě, že je již nainstalován systém kontroly přístupu třetí strany. Jednovteřinová doba ověření, kryt odolný proti vandalům a venkovní terminály jsou jen některé funkce systému, které byly vyvinuty samostatně pro manipulaci s velkými masami, aby udržely narušitele venku a vytvořily 100% personalizovanou vstupenku.

GateKeeper+, kompletní systém kontroly fyzického přístupu, volitelně s nejrychlejším biometrickým systémem identifikace osob, systémem identifikace pomocí dlaňových žil PalmSecure, který funguje bezchybně i ve venkovních podmínkách. Systém GateKeeper+ umožňuje správu bran a turniketů a lze jej kombinovat se čtením RFID/čárového kódu.

MatchGUARD, systém správy GateKeeper+ pro komplexní provoz, byl vyvinut speciálně pro stadiony a velké systémy. MatchGUARD je systém na dvě kliknutí, proto se ke každé informaci dostanete dvěma kliknutími. Systém obsahuje modul předpovědi pro kritické situace a poskytuje také správu událostí v reálném čase a komplexní správu přístupových bodů pro rychlou interakci.

PayHAND, uzavřený systém bezhotovostních plateb, volitelně s biometrickým zabezpečením namísto kódu PIN. Mezi hlavní funkce systému PayHAND patří biometrická identifikace nebo autentizace RFID s volitelným sekundárním biometrickým ověřením, kompletní číšnický a restaurační systém s řízením zásob a přizpůsobitelnou účtenkou.Technické parametry


  • Nezbytný operační systém pro pracovní stanici: Windows 8 nebo vyšší, 64 bitů, minimálně 8 Gb paměti.

  • Potřebný hardware: PS Guide se snímačem dlaňových žil, čtečka karet HID, karta s ventilátorem: Mifare 1k classic

Ukázková architektura


Hlavní argumenty pro StadiumGuard


Provozovatel stadionu má k dispozici jeden balíček řešení namísto individuálního jednání s několika poskytovateli řešení. Vytváří bezpečnostní koncepci založenou na nulové toleranci fotbalového násilí (např.: chuligánství, vandalismus, rasismus), proto mohou být zakázaní fanoušci s nejvyšší jistotou drženi venku.

StadiumGuard umožňuje stadiony přátelské k rodinám prostřednictvím 100% personalizovaných vstupenek, kde jsou fanoušci zodpovědní za své vlastní jednání, navíc černý trh se vstupenkami může být snížen na 0.

StadiumGuard může zvýšit prodej vstupenek a tržby ve fanshopu, protože na zápasy chodí více rodin kvůli zvýšené bezpečnosti. Návratnost investice prostřednictvím příjmů z registrací fanoušků

Kromě biometrické kontroly přístupu poskytuje StadiumGuard také "tradiční" kontrolu přístupu pomocí RFID, čárového kódu a/nebo NFC.

Cílové skupina StadiumGuard


Pro stadiony, sportovní haly a sportoviště (zajištění vyšší úrovně bezpečnosti a služeb), které potřebují tradiční systém kontroly přístupu s nejnovějšími funkcemi.

Pro sportovní zařízení, kde již existuje řešení fyzické kontroly přístupu, ale je potřeba vyšší zabezpečení pomocí biometrického řešení.

Pro kluby, které mají problémy s násilím, ale chtějí se stát přátelskými k rodinám (zajištění nulové tolerance násilí).

Pro kluby, které mají potíže s černým trhem se vstupenkami (zajištění 100% personalizovaných vstupenek).

Referenční zákazník - Groupama Arena


  • Databáze více než 160 000 návštěvníků s jejich biometrickými šablonami Od roku 2014 pouze 3 osoby nebylo možno registrovat
  • Ověření osoby do 1 vteřiny
  • Po celou dobu žádný technický výpadek systému
  • Po celou dobu se nedostala na stadion žádná nežádoucí osoba
  • Provoz 600 – 720 lidí / hodinu / bránu Referenční vide0