Audit

Tiskový audit - komplexní tiskové řešení


Je běžným jevem, že společnost nakoupí jednorázově tiskárny do kanceláří a tím pro ně otázka tisku končí. Věnovat tisku další pozornost a čas považují za zbytečné, neefektivní. Navíc tiskárny obvykle nakupují podle parametrů rychlost - rozlišení - cena. Běžně se tak stává, že kompatibilita jednotlivých komponentů (často od různých výrobců) není zrovna nejlepší a cena za tisk může zbytečně vysoká.

V oblasti síťových tiskáren se od tohoto trendu ustupuje a stále více se prosazuje myšlenka nedodávat tato zařízení jako boxy, ale nabízet komplexní řešení, umožňující plně využívat možnosti tiskárny v libovolném prostředí. Naše společnost proto spolupracuje s předními výrobci tiskáren a ostatních periferií, abychom vždy dokázali navrhnout co nejvhodnější řešení. Zákazník tak má možnost využívat tiskárnu ve standardním kancelářském prostředí tak, jak je zvyklý, a navíc implementací některého z tiskových řešení získá rozšíření o další možnosti, kvůli nimž by musel kupovat jiné, speciální zařízení.

Díky efektivnějšímu nasazení síťových tiskáren, ale i snížení prostojů při poruchách tiskáren a kopírek dochází při nasazení tiskových řešení k výrazné úspoře nákladů na tisk.

Outsourcing tiskového prostředí znamená, že vy nemáte žádnou starost o to, na čem tisknout či kopírovat, nebo proč zařízení nefunguje. O to se pro vás postaráme my. Zajistíme bezchybný provoz zařízení, instalaci, servis i údržbu, stejně jako spotřební materiál. Vaše firma jednoduše zaplatí pouze za výtisky, které jste skutečně vytiskli nebo zkopírovali.

Naše společnost nabízí kompletní tisková řešení – od dodávek jednoduchých víceúčelových síťových MFP zařízení (tisk/scan/kopírování), přes zabezpečení, sledování a účtování tisku (SafeQ), centrální správu síťových tiskáren, velkoformátový tisk, servis, až po kompletní outsourcing tisku.

Zajistíme vám:

  • audit tiskového prostředí včetně návrhu optimalizace
  • prodej/pronájem a instalaci zařízení (tiskárny/kopírky, MFP)
  • implementaci systému zabezpečení a správy zařízení (SafeQ)
  • servis, údržbu, monitoring a vyhodnocování provozu systému
  • outsourcing tiskových a kopírovacích služeb (platby jen za stránku)

Výhody našeho tiskového řešení pro vaši společnost jsou zřejmé: snížení nákladů na pořízení zařízení a následný tisk, vysoká kvalita tisku a kopírování (i barevně), efektivní distribuce a přehled o dokumentaci, jednoduché a účinné zabezpečení listin s možností rychlého zjištění falzifikace.