Vzdělávací kurzy

Úvod


Kvalitní vzdělávací kurzy pod vedením zkušených lektorů s dlouholetou praxí v oboru
Dnešní prostředí ve společnosti vyžaduje, aby zaměstnanci absolvovali školení o zásadách společnosti, o používání podnikových technologií, bezpečnostních postupech, požadavcích na zveřejňování finančních údajů, zpracování osobních údajů atd. Mnoho společností také přichází s právními předpisy, které vyžadují, aby byly vedeny záznamy o dodržování těchto školení každým zaměstnancem. Kromě zajištění shody s předpisy a zásadami lze také použít služby Quick & Quality IT s.r.o. k vyškolení lidí v klíčových procesech a zajistit, aby všichni zaměstnanci měli přístup ke stejným vysoce kvalitním informacím bez ohledu na pracovní pozici. Quick & Quality IT s.r.o. napomáhá svým obchodním partnerům vytvářet kulturu učení a prostředí, které udržuje zaměstnance informované a schopné tak podávat pracovní výkony na nejvyšší úrovni.

MS Office


Word, Excel, Outlook nebo PowerPoint všichni známe. Když k nim přidáme ještě Project, Access, Visio a Publisher, rázem je tu celá Microsoftí rodinka.

MS Office special


Chcete krásné šablony nebo zabránit nechtěným úpravám? Potřebujete propojit MS Office s prací grafiků? Budete překvapeni, co všechno je možné.

MS Office 365


Týmová on-line spolupráce již není hudbou budoucnosti, je to současnost. Sdílení dat, on-line schůzky, synchronizace dat. To vše za vás zařídí Teams, Planner, To-do, Flow, Exchange a další aplikace z MS Office 365.

Grafika


Adobe Photoshop, Illustrator nebo InDesign. Podíváme se na PDF a nezapomněli jsme ani na CorelDraw, Afinity, Canva a další oblíbené nástroje. Posvítíme si na vaše fotografie i firemní design. Pomůžeme s barvami i fonty a vysvětlíme, jak komunikovat s grafiky a tiskárnou.

“Hard” soft-skills


Time managemenet, prezentační a všechny další dovednosti. My to děláme jinak. Pouze reálné postupy, konkrétní kroky, moderní technologie. Dokonce i PowerPoint učíme jinak než většina konkurence.

Bezpečnost


Většina z nás si to nechce připustit, ale s jedním heslem a neaktualizovaným počítačem vám zbydou dříve či později jen oči pro pláč. I bez technických znalostí je možné posunout svou digitální bezpečnost o několik světelných let dopředu.

Právo a legislativa - průmyslové vlastnictví a ochrana inovací


Představíme vám možnosti a meze průmyslových práv při ochraně nových nápadů a inovací od patentů přes ochranné známky až k průmyslovým vzorům. Zjistíte, jakou právní cestu je možné zvolit v zahraničí. Naučíme vás, jaké máte možnosti při vymáhání práv a jak se chovat, abyste sami práva třetích osob neporušili. Kurz je vhodný zejména pro pracovníky výzkumu a vývoje, technický management firem a manažery organizací. Osloví ale i začínající a budoucí podnikatele, kteří chtějí realizovat a ochránit včas svůj nápad před konkurencí.