Kamerové a zabezpečovací systémy

Kamerové systémy


Bezpečnostní profesionálové potřebují víc než jen produkty, které monitorují a zajišťují bezpečnost. Potřebují také vhled do všech aspektů na základě analytických dat. Naše společnost těmto potřebám vyhovuje díky komplexním možnostem inteligentního sledování videa kombinujícím kvalitu obrazu, výkon a analytiku.

Naše kamerové systémy splňují všechny požadavky pro profesionální použití: maloobchod, doprava, vzdělávání, finanční služby, zdravotnictví, pohostinství a hotely, letiště, námořní přístavy, vojenská zařízení, sportoviště a vládní agentury.

Od IP kamer, úložných zařízení, softwaru pro správu a rekordérů po kodéry / dekodéry, profesionální monitory pro vybavení velínu a dalšího příslušenství - naše technologie jsou založeny na odborných znalostech optického designu, špičkových výrobních schopnostech a inovacích zpracování obrazu. Jsme Platinum partner předního výrobce kamerových systému na celosvětovém trhu Hanwha Techwin.


Komplexní řada technologií společnosti Hanwha Techwin zahrnuje řadu bezpečnostních kamer Wisenet, WAVE IP Video Management System a možnosti monitorovacího systému pro rozlišení 4K a 8K, technologii více senzorů, rozpoznávání registračních značek, umístění v reálném čase, Power over Ethernet, H Podpora .265 a další.


Neustále aktualizujeme a rozšiřujeme všestrannost těchto řešení, abychom udrželi náskok před měnícími se trendy a poskytovali zákazníkům vše, co potřebují - služby před, během a dlouho po prodeji.

Fujitsu PalmSecure


Organizace hledají bezpečnější způsoby ověřování při přístupu k datům, fyzickém přístupu a zabezpečení obecně, a mnoho z nich proto obrací svoji pozornost na biometriku. Biometrika se dostává do popředí jako spolehlivý, vysoce přesný a efektivní způsob potvrzení identity člověka.

Organizace experimentují s různými biometrickými řešeními identifikace lidí, jako je například rozpoznávání očí, obličeje, otisků prstů, hlasu a podpisů. Testy ale ukázaly, že i tato řešení jsou zranitelná vůči podvrhům a krádežím.

PalmSecure™ je špičkový ověřovací systém používající biometrickou technologii, která na rozdíl od skenerů duhovky nebo snímačů otisků prstů rozpoznává obraz cév. Protože jsou cévy uloženy uvnitř těla a mají velké množství rozlišovacích znaků, lze zfalšovat totožnost jedince jen velmi obtížně, což umožňuje dosáhnout vysoké úrovně zabezpečení.

Proč využít k zabezpečení snímač PalmSecure?

  • Obraz cév je u každé osoby jedinečný a díky jeho podrobné struktuře jej lze použít k vytvoření algoritmu. Snímač zařízení pro vytváření obrazu dlaňových cév dokáže rozpoznat vzorec jen v případě, kdy odkysličený hemoglobin cévami aktivně proudí.
  • Bezdotykové ověření je hygienické a neinvazivní, proto jsou s ním uživatelé velmi spokojeni.
  • Vyspělý ověřovací algoritmus zajišťuje vysokou přesnost a všestranné využití.
  • Technologie založená na více než 20 letech zkušeností společnosti Fujitsu s rozpoznáváním obrazu.
  • Zabezpečení ICT